Reklama
Reklama

Kilku Wiernych Polsce protestowało przeciwko gorszeniu poznaniaków

Kilka osób wzięło udział w manifestacji przeciwko organizacji w Poznaniu Pride Week. Lider Związku Patriotycznego Wierni Polsce nazwał zaplanowaną imprezę "tygodniem pedalskim".

O planowanej manifestacji Związku Patriotycznego Wierni Polsce pisaliśmy już na naszych łamach.Wierni Polsce zapowiadali manifestację w związku ze zbliżającym się Pride Week - tygodniem imprez, pokazów, warsztatów o tematyce LGBT. Pride Week rozpocznie się w Poznaniu w niedzielę i potrwa tydzień, a zakończy go Marsz Równości, podczas którego trasa przemarszu ma być udekorowana tęczowymi flagami.

Manifestacja rozpoczęła się w piątek o godzinie 13 pod poznańskim Urzędem Miasta - Poznań jest chrześcijański, Polska jest chrześcijańska. W Polsce królową jest Matka Boża. Czy się komuś to podoba, czy się komuś nie podoba. Mam nadzieję, że niedługo pan Jezus będzie królem Polski. I tylko w nich jest opatrzność, opieka, że możemy pokonać zło - mówił Bogdan Freytag, lider związku.

Do manifestacji odniósł się Jacek Jaśkowiak, który na swoim profilu w serwisie społecznościowym opublikował zdjęcie z manifestacji opatrzone komentarzemPrzekażcie sobie znak pokoju.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Burze mogą być silniejsze niż zapowiadano. Zmieniono ostrzeżenie!
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
16.22 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro