Reklama
Reklama

"Siódemka" wróciła na stałą trasę

fot. Krzysztof
fot. Krzysztof

Zgodnie z zapowiedziami od niedzieli tramwaje mogą skręcać z ulicy Przybyszewskiego w Dąbrowskiego. To oznacza, że bimby linii nr 7 powróciły na swoją stałą trasę.

Mieszkańcy korzystający z pętli Ogrody w końcu mają powody do pełnego zadowolenia. W piątek MPK przeprowadzało testy lewoskrętu z Przybyszewskiego w Dąbrowskiego. Sprawdzian wypadł pomyślnie i kilka godzin później podano komunikat o planowanych na 11 września korektach.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Od niedzielnego poranka linia nr 7 kursuje po stałej trasie. Przywrócono także funkcjonowanie przystanków "Bukowska" na ul. Przybyszewskiego przy skrzyżowaniu z ul. Bukowską, a przystanek "Rondo Jana Nowaka-Jeziorańskiego" na ul. Przybyszewskiego w kierunku Ogrodów ponownie obsługiwany jest także przez tramwaje.

Linia 7
OGRODY - Dąbrowskiego - Przybyszewskiego - Reymonta - Hetmańska - rondo Starołęka - Zamenhofa - rondo Rataje - Jana Pawła II - rondo Śródka - Podwale - ZAWADY

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
56.53 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro