Reklama
Reklama

Tramwaje od niedzieli pojadą z Przybyszewskiego w stronę Ogrodów

Testowy przejazd | fot. Krzysztof
Testowy przejazd | fot. Krzysztof

Prawdopodobnie w niedzielę tramwaje będą mogły skręcać z ulicy Przybyszewskiego w Dąbrowskiego, w stronę Ogrodów. To dobra informacja dla pasażerów.

Informację jako pierwsze podało Radio Merkury. Z naszych informacji wynika, że w piątek Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne testowało lewoskręt z ulicy Przybyszewskiego w Dąbrowskiego, a tym samym tramwaje rzeczywiście powinny w najbliższych dniach odzyskać możliwość skręcania z ulicy Przybyszewskiego w stronę Ogrodów. To istotne dla pasażerów linii tramwajowej nr 7.

W Nadzorze Ruchu MPK dowiedzieliśmy się, że testy już się zakończyły. Jaki jest ich wynik? Tego służby obecnie nie zdradzają. Z naszych informacji wynika, że jeśli nie pojawią się żadne problemy, w godzinach popołudniowych w piątek pojawi się oficjalny komunikat na temat przywrócenia ruchu tramwajowego na linii Przybyszewskiego - Ogrody już od najbliższej niedzieli.

  • Aktualizacja
    piątek, 9.09.2016 r., godz. 15.24
    Aktualizacja
    piątek, 9.09.2016 r., godz. 15.24
    ZTM potwierdza, że od niedzieli tramwaje będą mogły skręcać z ulicy Przybyszewskiego w Dąbrowskiego, w stronę Ogrodów. Na swoją stałą trasę wróci tramwaj linii nr 7.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
17.63 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro