Reklama
Reklama

Rozpoczyna się sezon na krytym basenie na Chwiałce

fot. POSiR
fot. POSiR

Od 9 września znów będzie można korzystać z basenów, które znajdują się na pływalni ,,Chwiałka". W obiekcie rozpoczyna się kolejny sezon.

Tegoroczna oferta przygotowana jest tak, żeby każdy niezależnie od wieku był zadowolony. Można wybrać zajęcia przeznaczone dla osób, które jeszcze nie potrafią pływać, chcą doskonalić swoje umiejętności lub już od lat doskonale pływają - mówi Stanisław Hoffa, kierownik obiektu. Przygotowano między innymi zajęcia z oswajania z wodą, które przeznaczone są dla dzieci już od od 2 roku życia. Oczywiście dużą rolę ogrywają w tym przypadku rodzice lub opiekunowie, który towarzyszą dzieciom w wodzie - wyjaśnia Hoffa.

Są też zajęcia nauki pływania dla dzieci, które ukończyły 5 lat oraz osób dorosłych. Kurs przewidziano dla początkujących i kontynuujących naukę. Obowiązuje limit wzrostu 115 centymetrów. Na Chwiałce można także doskonalić swoje umiejętności pływackie. Grupy podzielone są ze względu na stopień zaawansowania, a także ze względu na wiek uczestnika - osobne dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych - informuje Błażej Daracz rzecznik prasowy, POSiR.

Przygotowane zostały również zajęcia gimnastyczne i aerobik w wodzie.

Szczegółowe informacje o zajęciach i zapisach można znaleźć tutaj.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro