Reklama
Reklama

Od soboty przywrócony zostanie ruch na ul. Dąbrowskiego. Autobusy wracają na stałe trasy

fot. PIM

Od soboty, 3 września w związku z otwarciem węzła Żeromskiego/Dąbrowskiego na swoje stałe trasy wrócą linie nr 82, 91, 95 i 239.

Jak już informowaliśmy tutaj - od soboty - wcześniej niż zapowiadano zostanie przywrócony ruch samochodowy na całym odcinku ul. Dąbrowskiego. Jest to możliwe dzięki szybszemu zakończeniu robót przez nowego wykonawcę prac drogowych.

W związku z tym na swoje trasy wrócą też linie autobusowe nr 82, 91, 95 i 239. Autobusy linii nr 82, 91 w obu kierunkach będą się zatrzymywać się na przystankach autobusowych na ul. Żeromskiego i autobusowo-tramwajowych na ul. Dąbrowskiego, autobusy linii nr 95 kursujące z Ogrodów będą się zatrzymywać się na przystanku autobusowo-tramwajowym na ul. Dąbrowskiego i autobusowym na ul. Żeromskiego a w kierunku do Ogrodów na autobusowym na ul. Żeromskiego i na ul. Przybyszewskiego, autobusy linii nocnej nr 239 - w obu kierunkach będą się zatrzymywać się na przystankach autobusowo-tramwajowym na Dąbrowskiego od nocy z 3 na 4 września (z soboty na niedzielę) - informuje Bartosz Trzebiatowski, rzecznik ZTM.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

32℃
21℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
21.38 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro