Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -4

Działki na nieoprocentowane raty

REKLAMA
poniedziałek, 5.09.2016 r.
godz. 10.00
REKLAMA | poniedziałek, 5.09.2016 r., godz. 10.00
Działki na nieoprocentowane raty

Oferujemy działki rekreacyjne nad Bałtykiem i nad j. Lusowskim koło Poznania – w promocyjnej cenie. Wystarczy wpłata 5000 zł i już możesz korzystać z działki. Reszta rozłożona na miesięczne, nieoprocentowane raty po 500 zł. Oferta ważna do końca września 2016 r. Ilość działek ograniczona!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1011 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa

Obie lokalizacje położone są w bardzo atrakcyjnych miejscach. Rusinowo leży między Jarosławcem a Darłowem, około 20 minut spacerem od pięknej, szerokiej plaży, która w sezonie nie jest zatłoczona, jak w innych kurortach nadmorskich. Natomiast działki nad jeziorem Lusowskim leżą zaledwie 20 minut jazdy samochodem do Poznania. Działki zlokalizowane są nad samym brzegiem jeziora a w pobliżu znajduje się plaża.

Tylko do końca września trwa promocja, dzięki której można otrzymać działkę, już po wpłacie 5000 zł. Każda osoba po wpłacie tej kwoty, podpisuje umowę notarialną i już może korzystać z działki. Reszta rozłożona jest na miesięczne, nieoprocentowane raty po 500zł. Wartość działki to 19500 zł za 350 metrów kwadratowych plus ponad 100 metrów kwadratowych gruntu wspólnego. Właścicielem gruntów jest Stowarzyszenie Działkowców – Nasze Ogrody, które zapewnia możliwość doprowadzenia wody i prądu do działek w obu lokalizacjach, a w przypadku Lusówka - także gazu.

Poza powyższą promocją istnieje także możliwość skorzystania z kredytu bankowego. W celu opłacenia wpisowego, wystarczy wpłata zaledwie 1000 zł i można korzystać z działki! Reszta zostaje rozłożona na dogodne raty przygotowane przez bank i dostosowane do możliwości kredytobiorcy.

Już we wrześniu na obu ogrodach, na wybranych działkach staną wzorcowe, domki letniskowe zgodne z obowiązującymi przepisami. To pierwsze tego typu obiekty na rynku, opracowane przy współudziale Stowarzyszenia Działkowców – Nasze Ogrody, które jest właścicielem tych gruntów.

Rusinowo to idealne miejsce wypoczynku dla wszystkich, którzy lubią ciszę i spokój. Działki położone jest między dwoma nadmorskimi jeziorami Wicie i Kopań. To oaza spokoju i dzikiej przyrody, gdzie na polnych dróżkach można spotkać zające, sarny i inne leśne zwierzęta. Rusinowo jest miejscem przyjaznym dla wędkarzy i miłośników żeglowania, albowiem znajduje się tu przestrzeń do wodowania łodzi i żaglówek. Natomiast atutem działek nad j. Lusowskim są rozbudowywana infrastruktura, położona w pobliżu szkoła podstawowa oraz nowe przedszkole na terenie wsi. Teren został podzielony na 90 działek.

Więcej informacji o działkach rekreacyjnych nad morzem i j. Lusowskim można znaleźć na stronie www.naszeogrody-psd.pl.

Reklama