Reklama
Reklama

Gniezno: podejrzany w sprawie morderstwa w rękach policji

Kilka dni temu pisaliśmy o śmiertelnym pobiciu 36-letniego mężczyzny na jednym z osiedli w Gnieźnie. W czwartek policja poinformowała o zatrzymaniu mężczyzny podejrzanego o dokonanie zabójstwa.

Przypominamy, że w miniony poniedziałek pogotowie zostało poinformowane o pobiciu mężczyzny w mieszkaniu przy ulicy Armii Krajowej w Gnieźnie -Pod wskazanym adresem ratownicy znaleźli 36-latka, który nie dawał oznak życia. Mężczyzna nosił ślady pobicia, a lekarz stwierdził jego zgon. Na miejsce wezwano policjantów. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczono do sekcji zwłok - relacjonuje Anna Osińska z miejscowej policji.

W poniedziałek informowaliśmy o zatrzymaniu trzech mężczyzn, którzy mogli mieć związek ze sprawą. Ostatecznie policja poinformowała o zatrzymaniu 45-letniego mieszkańca Gniezna, który miał pobić mężczyznę-Z ustaleń policji wynika, że pomiędzy sprawcą a ofiarą istniał konflikt. Nie wiadomo, co było jego powodem - wyjaśnia Osińska. Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa, a sąd zadecydował o jego aresztowaniu. Za popełnione przestępstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.88 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro