Reklama
Reklama

Asia z osiedla Batorego organizuje kiermasz, żeby pomóc chorej mamie

fot. bartarti83
fot. bartarti83

Od czwartku Internet podbija ogłoszenie, które pojawiło się na osiedlu Batorego w Poznaniu. Młoda poznanianka zapowiada w nim osiedlowy kiermasz, który odbędzie się w sobotę. Celem dziewczynki jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację chorej mamy.

Ogłoszenie pojawiło się na klatce schodowej bloku numer 82 na os. Batorego w czwartek i natychmiast trafiło do sieci. Internauci udostępniają je w serwisie społecznościowym Facebook, informacja o kiermaszu pojawiła się też w serwisie Wykop - Mam na imię Asia. Zbieram na leczenie i rehabilitację mojej mamusi. Zachęcam do zakupów i pomocy - pisze dziewczynka. W trakcie kiermaszu będzie można zakupić losy w cenie od 1 do 5 złotych, za które Asia przygotowała nagrody do wyboru - Będą zabawki nie tylko dla dziewczynek, artykuły szkolne, ubrania oraz buty używane i nowe. Kiermasz odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 11 na tarasie przy klatce A, a w przypadku niepogody wewnątrz klatki J.

Do sprawy postaramy się dziś wrócić na naszych łamach. Osoby, które znają rodzinę Asi, prosimy o kontakt pod adresem [email protected].

  • Aktualizacja
    czwartek, 1.09.2016 r., godz. 14.10
    Aktualizacja
    czwartek, 1.09.2016 r., godz. 14.10
    Od rana na naszą skrzynkę mailową docierają deklaracje pomocy dla Asi i jej mamy. Udało nam się dotrzeć do samej Asi i jej rodziny. Więcej informacji na temat tej historii wieczorem na naszych łamach oraz w telewizji WTK.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro