Reklama
Reklama

Produkował i sprzedawał narkotyki. Wpadł w ręce policjantów

fot. Policja

Policjanci z Ostrzeszowa zatrzymali 36-letniego mężczyznę, który w swoim miejscu zamieszkania hodował konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 24 krzaki, a także prawie 400 gram gotowego suszu.

Kryminalni już od pewnego czasu "przyglądali się" mężczyźnie, w końcu zdecydowali się go aresztować. - Mężczyzna uprawiał konopie na działce położonej obok swojego miejsca zamieszkania. Następnie dojrzałe rośliny suszył w pomieszczeniach gospodarczych, a gotową marihuanę porcjował w domu. Policjanci znaleźli łącznie 24 sztuki sadzonek roślin ziela konopi indyjskich w różnym stadium rozwoju, które dojrzewały blisko domu sprawcy - relacjonuje podkomisarz Ewa Jakubowska z Ostrzeszowskiej Policji.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA

W domu zatrzymanego znaleziono także gotowy susz i przedmioty świadczące o tym, że swoje wyroby wprowadzał on na rynek. Funkcjonariusze zabezpieczyli znaczną sumę pieniędzy.

- Podejrzany został przesłuchany oraz usłyszał zarzut wytwarzania oraz posiadania środków odurzających wbrew Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii, do którego się przyznał - poinformowała podkom. Jakubowska.

Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 36-latka na 3 miesiące.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
7.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro