Reklama
Reklama

Nad Rusałką rządziła siatkówka plażowa (zdjęcia)

fot. Maciej Kopiński
fot. Maciej Kopiński

W weekend plaża nad jeziorem Rusałka była areną zmagań turnieju Beach Volley Festival 2016. Wzięły w nim udział 32 pary męskie, a najlepsi okazali się Tomasz Wierzbicki i Dariusz Tkaczuk.

Impreza to nie tylko siatkówka plażowa. Organizatorzy przygotowali wiele konkursów, animacji i atrakcji dla najmłodszych, które cieszyły się sporym zainteresowaniem korzystających z upalnego weekendu poznaniaków.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

W rywalizacji sportowej zwyciężyli wspomniani Wierzbicki i Tkaczuk. W finale pokonali oni 2:0 (21:17, 21:15) parę Kiernoz Felisiak. Na najniższym stopniu podium stanęli Szymon Bułkowski i Damian Dura.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

0℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
110.62 μg/m3
Bardzo zły
Zobacz pogodę na jutro