Pierwsza porażka rezerw Lecha. Jarota liderem rozgrywek (skrót)

Pierwszej porażki w rozgrywkach III ligi grupy II doznali piłkarze Lecha II Poznań, którzy przegrali na wyjeździe 1:2 z Jarotą Jarocin. Zawodnicy Ivana Djurdjevicia stracili tym samym pozycję lidera. Zapraszamy do obejrzenia skrótu przygotowanego przez redakcję Lech TV.

Po trzech kolejkach młodzi lechici mieli na koncie komplet zwycięstw i do Jarocina jechali z postanowieniem podtrzymania tej passy. Goście słabo weszli jednak w mecz i po kilkunastu minutach przegrywali już 0:2.

Do końca pierwszej połowy Lech II miał optyczną przewagę nie przełożyło się to jednak na zdobyte bramki. Zawodnikom trenera Djurdjevicia nie pomogła nawet czerwona kartka pokazana Jędrzejowi Ludwiczakowi.

Po zmianie stron gospodarze skupili się na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki. Goście stworzyli sobie kilka sytuacji, dobrze dysponowany był jednak golkiper Janoty. Skapitulował dopiero w 76. minucie po uderzeniu z rzutu karnego.

To było ostatnie trafienie w tym meczu. Gospodarze z 10 punktami objęli prowadzenie w tabeli. Za ich plecami klasyfikowane są Sokół Kleczew i Lech II (9 pkt.).

Jarota Jarocin - Lech II Poznań 2:1 (2:0)

Jarota: Jakub Zolech - Taras Maksymiv, Dawid Piróg, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski, Mateusz Dunaj (Jakub Czapliński 46"), Jędrzej Ludwiczak, Mateusz Molewski, Jacek Pacyński (Krystian Stolarczyk 90"), Damian Pawlak (Przemysław Wichłacz 63"), Hubert Antkowiak

Lech II: Wojciech Olesiński - Patryk Janasik (Jurica Cindrić 86"), Jakub Pawlicki (Jakub Moder 46"), Mateusz Magdziak, Maciej Spychała (Tomasz Kaczmarek 46"), Marcin Wasielewski, Tymoteusz Puchacz, Kacper Chodyna, Wojciech Mielcarek (Paweł Tomczyk 46"), Dawid Kurminowski, Krzysztof Kołodziej

Bramki: Pawlak 2", Antkowiak 16" - Kołodziej 76" (karny)