Reklama
Reklama

200 miejsc pracy w nowym centrum dystrybucyjnym w Komornikach

fot. Segro Logistics Park Poznań
fot. Segro Logistics Park Poznań

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników do nowego centrum dystrybucyjnego Tesco w podpoznańskich Komornikach. Pracować tu będzie 200 osób.

Już w czerwcu pisaliśmy o trwającej budowie centrum dystrybucyjnego Tesco. Obiekt powstaje w ramach Segro Logistics Park Poznań w Komornikach. Magazyn Tesco ma mieć blisko 30 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i 2 000 metrów kwadratowych części biurowej. Przechowywana ma tu być sucha żywność. Obiekt zacznie działać na przełomie września i października.

Rozpoczęła się rekrutacja pracowników. Łącznie w centrum ma pracować 200 osób. Poszukiwani są głównie magazynierzy oraz magazynierzy - operatorzy wózka widłowego wysokiego składu. Zatrudniani będą też pracownicy techniczni. Zainteresowane osoby mogą składać swoje CV w Punktach Obsługi Klienta w Tesco przy ulicach Serbskiej i Mrągowskiej.

Pracownicy mogą liczyć na umowę o pracę i pakiet świadczeń. Dodatkowo, w szczycie sezonu, zatrudnianych ma być kolejne 200 osób - jako pracownicy tymczasowi. - Dla wygody pracowników, w obiekcie zlokalizowana będzie stołówka z własną kuchnią. Obok magazynu powstanie parking na 160 samochodów osobowych i 30 rowerów - wyjaśnia biuro prasowe Tesco.

Nowy magazyn będzie obsługiwać 140 sklepów sieci na północy i zachodzie kraju. Będzie tu przechowywana sucha żywność.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Piękna wiosna i tłumy na Cytadeli. Warto korzystać, bo przed nami załamanie pogody
20℃
12℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
7.56 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro