Reklama
Reklama

Policja zatrzymała nożownika, który zaatakował w Kępnie

zdj. ilustracyjne | fot. policja

W poniedziałek policjanci z Kępna zostali poinformowani o libacji alkoholowej, która zakończyła się bójką z użyciem noża. 26-letni poszkodowany trafił do szpitala, a napastnik został zatrzymany przez policję.

Informacje o zdarzeniu dotarły do policjantów z Kępna w poniedziałek wieczorem. Mieszkańcy jednego z domów poinformowali policję, że pomiędzy dwójką współlokatorów doszło do kłótni, która zakończyła się dźgnięciem nożem 26-letniego mężczyzny -Do całego zdarzenia doszło po zakończeniu libacji alkoholowej, gdy obaj mężczyźni kładli się spać. W pewnym momencie - z niewyjaśnionych przyczyn - wybuchła między nimi awantura i szamotanina. W jej trakcie 34-latek wbił nóż w brzuch 26-latkowi, a następnie ukrył narzędzie przestępstwa i położył się spać. 26-latkowi pomogli inni mieszkańcy domu. Został zabrany do szpitala. Zadane rany okazały się na tyle poważne, że wymagały interwencji chirurgicznej na stole operacyjnym - relacjonuje Anna Lubojańska z kępińskiej policji.

Na miejscu interweniował patrol policji, który odnalazł narzędzie przestępstwa oraz zatrzymał napastnika. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymany przebywa w tej chwili w areszcie, a za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet dziesięciu lat pozbawienia wolności.

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro