Reklama
Reklama

Korek na Grochowskiej: ruszył remont

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Choć prace związane z wymianą sieci wodociągowej na ulicy Grochowskiej miały się rozpocząć w poniedziałek, ostatecznie ruszyły z opóźnieniem. Dziś kierowcy stoją tu w korku.

Początkowo Zarząd Dróg Miejskich informował, że utrudnienia na ulicy Grochowskiej rozpoczną się w poniedziałek, ale prace ruszyły nieco później. Kierowcy tracą cierpliwość. - W Poznaniu kolejny remont! Wyłączony pas ruchu na ulicy Grochowskiej - pisze nasz czytelnik. Nerwy związane z utrudnieniami mogą być uzasadnione - to kolejny remont na poznańskich ulicach prowadzony w ostatnich tygodniach.

Kierowcom przypominamy, że sieć wodociągowa jest wymieniana na odcinku ulicy Grochowskiej między Promienistą i Grunwaldzką. - Zwężony odcinek będzie miał długość około 50 metrów i będzie systematycznie przesuwał się od ul. Promienistej w kierunku ul. Grunwaldzkiej wraz z postępem robót - wyjaśnia PPU Dromo, firma przeprowadzająca prace.

Niestety prace oznaczają korki w tej okolicy. Jak informują kierowcy - ostrzeżenie o 50-metrowych odcinkach, na których prowadzone będą prace, nie jest aktualne. Zwężono bowiem cały odcinek trasy do jednego pasa ruchu. Utrudnienia na ulicy mają potrwać do 23 września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gorąco i burzowo. Znowu ostrzeżenia meteo dla regionu. Tym razem nawet drugiego stopnia!
27℃
14℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
4.13 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro