Reklama
Reklama

Od poniedziałku kolejny remont w mieście. Potrwa miesiąc

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Choć już teraz sytuacja na poznańskich ulicach jest trudna, od poniedziałku pojawią się kolejne utrudnienia w ruchu. Tym razem roboty prowadzone będą na ulicy Grochowskiej i potrwają miesiąc.

Jeżyce, ścisłe centrum miasta, Ogrody, Nowe Miasto - to m.in. tutaj kierowcy muszą obecnie mierzyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu. A w poniedziałek do tych lokalizacji dołączy Grunwald.

Zima nad morzem? Magia pustych plaż, szum fal, relaks w ciszy. Zarezerwuj pobyt już dziś, naładuj baterie nad Bałtykiem.
REKLAMA


Właśnie w poniedziałek rozpocznie się wymiana sieci wodociągowej w ulicy Grochowskiej. - Nastąpią utrudnienia w ruchu obejmujące zajęcie prawego pasa północnej nitki ul. Grochowskiej na odcinku od ul. Promienistej do ul. Grunwaldzkiej - tłumaczy firma PPU Dromo, która będzie prowadzić roboty. - Zwężony odcinek będzie miał długość około 50 metrów i będzie systematycznie przesuwał się od ul. Promienistej w kierunku ul. Grunwaldzkiej wraz z postępem robót - dodaje.

Prace rozpoczną się w poniedziałek i potrwają do 23 września.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
2.1 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro