Reklama
Reklama

Dwa wypadki z udziałem rowerzystów i tramwajów na Jana Pawła II

fot. Dąbrówka Orzech
fot. Dąbrówka Orzech

W godzinach wieczornych na ulicy Jana Pawła II doszło do dwóch zderzeń rowerzystów z tramwajami. W pierwszym zdarzeniu poszkodowany rowerzysta trafił do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło o godzinie 21:06 na wysokości skrzyżowania ulicy Jana Pawła II i Baraniaka - Doszło w tym miejscu do zderzenia rowerzysty z tramwajem linii numer 6, który jechał w kierunku Miłostowa. W wypadku poszkodowany został rowerzysta, który trafił do szpitala. Tramwaj zjechał do zajezdni, gdzie swoje działania kontynuuje policja. Ruch został wznowiony o 21:44 - relacjonuje dyżurny nadzoru ruchu. Do kolejnego zdarzenia z udziałem rowerzysty i tramwaju doszło o 22:18 w pobliżu skrzyżowania z Kórnicką - W bok tramwaju wjechał jadącego w kierunku Ronda Rataje wjechał rowerzysta. W tym wypadku nic się nikomu nie stało, a o godzinie 22:30 ruch został wznowiony - podsumowuje dyżurny.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
13.32 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro