Reklama

Półwiejska: reanimacja w trakcie nocnej zabawy w klubie

fot. Renata Zaja / freeimages.com
fot. Renata Zaja / freeimages.com

W sobotę w nocy w klubie przy ulicy Półwiejskiej pojawiła się załoga pogotowia ratunkowego. U jednej z uczestniczek imprezy stwierdzono zatrzymanie krążenia.

O incydencie, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, poinformował nas czytelnik. - Macie jakieś informacje o dziewczynie, która była reanimowana w klubie na Półwiejskiej - pyta Łukasz.

Tej Poznań! Lato nad Bałtykiem nie odpuszcza. Pobierowo we wrześniu kusi słońcem, plażą i spokojem - sprawdź naszą ofertę i przedłuż wakacje!
REKLAMA


Robert Judek z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu potwierdza, że na miejscu pojawiła się załoga karetki. - U młodej kobiety stwierdzono zatrzymanie krążenia. Podjęto czynności ratunkowe. Karetka zabrała ją do szpitala - wyjaśnia.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro