Reklama
Reklama

Kórnik: motocyklista potrącił pieszego

W Kórniku w rejonie skrzyżowania ulic Woźniaka i Poznańskiej, w pobliżu restauracji McDonald's, doszło do wypadku - motocyklista potrącił pieszego. Tworzą się tu duże korki. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Jak informuje Radio Merkury, na ulicy Poznańskiej w Kórniku doszło do potrącenia pieszego. Dyżurny poznańskich strażaków potwierdza, że służby są na miejscu. - My jedynie zabezpieczamy teren do lądowania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który wezwano na miejsce - mówi.

W rejonie miejsca wypadku tworzą się obecnie duże korki. Stoją nie tylko kierowcy jadący ulicą Poznańską, ale też ci poruszający się DW 434 czy zjeżdżający z trasy S11 w stronę Kórnika.

 • Aktualizacja
  poniedziałek, 8.08.2016 r., godz. 08.59
  Aktualizacja
  poniedziałek, 8.08.2016 r., godz. 08.59
  Jak informuje policja, w wypadku udział brali motocyklista oraz pieszy.
 • Aktualizacja
  poniedziałek, 8.08.2016 r., godz. 09.38
  Aktualizacja
  poniedziałek, 8.08.2016 r., godz. 09.38
  Według policji do wypadku doszło na ulicy Stanisława Woźniaka, w pobliżu skrzyżowania z Poznańską. Motocyklista jechał od strony Śremu i potrącił na przejściu dla pieszych mężczyznę. Ranny pieszy trafił do szpitala śmigłowcem - był nieprzytomny. Do szpitala przetransportowano też motocyklistę. Wyznaczono objazdy.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Zaczęła się meteorologiczna zima i przymroziło! W Wielkopolsce nawet blisko -15 stopni!
-1℃
-8℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
86.06 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro