Reklama
Reklama

Zwłoki dwóch młodych kobiet odnaleziono w jeziorze. Zostały zamordowane

fot. Tytus Żmijewski/PAP
fot. Tytus Żmijewski/PAP

Ciała dwóch młodych kobiet wydobyto z jeziora w miejscowości Chałupska. Policja zatrzymała trzy osoby w tej sprawie, a jedna osoba usłyszała zarzut podwójnego zabójstwa.

Początkowo sprawa dotyczyła zaginięcia piętnastolatki, które ojciec dziewczyny zgłosił w czwartek około godziny drugiej w nocy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania i wpadli na trop Marcina K., który wskazał miejsce ukrycia zwłok 15 oraz 23-latki. Ciała wydobyto w nocy z czwartku na piątek z jeziora w pobliżu miejscowości Chałupska (pow. mogileński). W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące okoliczności śmierci dwóch młodych kobiet - Potwierdzamy, że udało nam się zatrzymać trzy osoby związane z zabójstwem dwóch młodych kobiet. To dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Wyjaśniamy ich związek z tą sprawą - powiedział w rozmowie z TVN24 podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik komendanta głównego policji. Zatrzymani mają od 17 do 21 lat. Wiadomo już, że jeden z mężczyzn usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Do wyjaśnienia szczegółów tej zbrodni powołano specjalny zespół, w skład którego wejdą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
72.24 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro