Reklama
Reklama

Zwłoki dwóch młodych kobiet odnaleziono w jeziorze. Zostały zamordowane

fot. Tytus Żmijewski/PAP

Ciała dwóch młodych kobiet wydobyto z jeziora w miejscowości Chałupska. Policja zatrzymała trzy osoby w tej sprawie, a jedna osoba usłyszała zarzut podwójnego zabójstwa.

Początkowo sprawa dotyczyła zaginięcia piętnastolatki, które ojciec dziewczyny zgłosił w czwartek około godziny drugiej w nocy. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania i wpadli na trop Marcina K., który wskazał miejsce ukrycia zwłok 15 oraz 23-latki. Ciała wydobyto w nocy z czwartku na piątek z jeziora w pobliżu miejscowości Chałupska (pow. mogileński). W tej chwili nie są znane żadne szczegóły dotyczące okoliczności śmierci dwóch młodych kobiet - Potwierdzamy, że udało nam się zatrzymać trzy osoby związane z zabójstwem dwóch młodych kobiet. To dwóch mężczyzn i jedna kobieta. Wyjaśniamy ich związek z tą sprawą - powiedział w rozmowie z TVN24 podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik komendanta głównego policji. Zatrzymani mają od 17 do 21 lat. Wiadomo już, że jeden z mężczyzn usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa. Do wyjaśnienia szczegółów tej zbrodni powołano specjalny zespół, w skład którego wejdą policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro