Reklama
Reklama

W poniedziałek "Biała bluzka" Krystyny Jandy. Będzie telebim na pl. Kolegiackim!

Takie kolejki ustawiały się po wejściówki na spektakle | fot. Włodzimierz  Hoppel
Takie kolejki ustawiały się po wejściówki na spektakle | fot. Włodzimierz Hoppel

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się spektakle Krystyny Jandy, które odbędą się w najbliższych dniach na dziedzińcu Urzędu Miasta. Bezpłatne wejściówki rozchodziły się jak ciepłe bułki. Kolejne będzie można zdobyć w sobotę w CIM. Ci, którzy nie mają wejściówki na "Białą bluzkę", będą mogli zobaczyć spektakl na telebimie na pl. Kolegiackim.

Spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru Krystyny Jandy odbywać się będą na dziedzińcu Urzędu Miasta na zaproszenie prezydenta Poznania i Teatru Muzycznego. "Biała bluzka" zostanie wystawiona 8 sierpnia o godzinie 20.00, "Flamenco namiętnie" 9 i 10 sierpnia o 20.00, "Lament na Placu Konstytucji" 11 i 12 sierpnia o 20.00, "Jaś i Małgosia" 13 i 14 sierpnia o 11.00 oraz "Związek otwarty" 13, 14 i 15 sierpnia o 20.00.

Wstęp na spektakle jest darmowy, ale trzeba posiadać wejściówki. Te rozchodziły się w błyskawicznym tempie. Dobra informacja jest taka, że w sobotę Centrum Informacji Miejskiej wyda kolejne 1000 biletów poznaniakom. Będą to wejściówki na "Flamenco namiętnie", "Lament na pl. Konstytucji", "Związek otwarty" oraz na "Jasia i Małgosię". Obowiązuje zasada kto pierwszy ten lepszy.

Choć wejściówek na "Białą bluzkę" nie można już otrzymać, Jacek Jaśkowiak poinformował, że poznaniacy bez biletów będą mogli zobaczyć przedstawienie na telebimie ustawionym na placu Kolegiackim. - Bilety na monodram Krystyny Jandy "Biała bluzka" już rozdane. Wszystkich, którym nie udało się ich dostać, a chcą obejrzeć ten spektakl, zapraszam na plac Kolegiacki w poniedziałek, 8 sierpnia. Na telebimie pokażemy transmisję na żywo realizowaną przez kilka kamer. Początek o 20:00 - pisze prezydent na Facebooku.

Tymczasem na portalach z ogłoszeniami można znaleźć informacje o poszukiwaniu biletów na spektakle teatrów Jandy w Poznaniu. Mieszkańcy chcą się wymienić wejściówkami, a nawet... je sprzedać.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Rekordowy wrzesień w Poznaniu pod względem pogody. I to nie jest dobra informacja
22℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
10.32 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro