Reklama

Na skrzyżowaniu Św. Marcin/Ratajczaka przywrócono ruch aut. Szybciej niż zakładano

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

Jeszcze w poniedziałek wyjaśnialiśmy wątpliwości naszych czytelników, którzy skarżyli się, że na remontowanym torowisku na ul. Święty Marcin nic się nie dzieje. - Przy skrzyżowaniu z Ratajczaka znowu ich nie ma! Dlaczego? Bo wczoraj koledzy z wydziału torów ukończyli prace i w nocy został wznowiony ruch kołowy na remontowanym przez nas przejeździe - informuje MPK Poznań.

Do 7 sierpnia mają potrwać prace na ulicy Święty Marcin związane z remontem torowiska na przejazdach przy skrzyżowaniach z ulicami Gwarną i Ratajczaka. Wczoraj pisaliśmy o skargach naszych czytelników, którzy martwili się, że będzie to kolejny przedłużający się remont w mieście - twierdzili bowiem, że nie ma tu pracowników. Więcej TUTAJ.

Mamy dobrą informację dla kierowców - w nocy z poniedziałku na wtorek na skrzyżowaniu Ratajczaka/Św. Marcin przywrócono możliwość przejeżdżania samochodami przez torowisko. - Przy Gwarnej z jednej strony spawają, z drugiej strony układają płyty w torowisku, ale przy skrzyżowaniu z Ratajczaka znowu ich nie ma! Dlaczego? Bo wczoraj koledzy z wydziału torów ukończyli prace i w nocy po zdjęciu oznakowania - wcześniej niż zakładaliśmy - został wznowiony ruch kołowy na remontowanym przez nas przejeździe. Kierowcy na pewno zauważą różnicę, na przejściu dla pieszych musimy jeszcze tylko uzupełnić oznakowanie - stanie się to w najbliższym czasie - informuje MPK na Facebooku.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

22℃
16℃
Poziom opadów:
11.5 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
7.86 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro