Reklama
Reklama

Ekshibicjonista pojawił się w podpoznańskim Gruszczynie

Ekshibicjonistę spotkano w tym rejonie | fot. Google Street View
Ekshibicjonistę spotkano w tym rejonie | fot. Google Street View

Około 30-letni mężczyzna obnażał się w podpoznańskim Gruszczynie. Mieszkańcy ostrzegają się przed spacerami w rejonie torów kolejowych, a my przypominamy co zrobić w przypadku takiego spotkania.

Informacja o ekshibicjoniście pojawiła się na facebookowym profilu Społeczność_Gruszczyna, a udostępnił ją portal SwarzędzNews.pl. Jedna z mieszkanek Gruszczyna ostrzega innych przed samotnymi spacerami w rejonie torów kolejowych. - Około godz. 12 wzdłuż torów kolejowych po stronie lotniska spotkałam ekshibicjonistę. Stał w krzakach, ale kiedy mnie zobaczył zaczął biec i się pokazywać, w końcu odpuścił... Młody mężczyzna, myślę, że około 30-35 lat, obcokrajowiec. Piszę przede wszystkim w trosce o nasze dzieci. Myślę, ze trzeba je uprzedzić i uświadomić jak reagować na takie zachowania - napisała Kamila.

W przypadku spotkania ekshibicjonisty najlepszym rozwiązaniem jest natychmiastowe wezwanie policji. - Apelujemy do mieszkańców, by w przypadku zobaczenia takiej osoby jak najszybciej powiadomić policję. Wówczas reakcja może być natychmiastowa i wtedy jest szansa na zatrzymanie tego człowieka - informuje biuro prasowe wielkopolskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

6℃
1℃
Poziom opadów:
0.3 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
42.47 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro