Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
3 0
Reklama

„Dantejskie sceny” przy rozdawaniu wejściówek na spektakle Krystyny Jandy

KaT
środa, 27.07.2016 r.
godz. 07.19
KaT | środa, 27.07.2016 r., godz. 07.19
„Dantejskie sceny” przy rozdawaniu wejściówek na spektakle Krystyny Jandy
fot. Włodzimierz Hoppel

We wtorek rozpoczęło się rozdawanie bezpłatnych wejściówek na spektakle Krystyny Jandy, które w sierpniu odbywać się będą na dziedzińcu Urzędu Miasta. Już we wtorek rozdawaniu biletów towarzyszyły ogromne emocje i kolejki.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1023 hPa
JUTRO
pogoda
3°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
5°C 1012 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Spektakle Teatru Polonia i Och-Teatru Krystyny Jandy odbywać się będą na dziedzińcu Urzędu Miasta na zaproszenie prezydenta Poznania i Teatru Muzycznego. „Biała bluzka” zostanie wystawiona 8 sierpnia o godzinie 20.00, „Flamenco namiętnie” 9 i 10 sierpnia o 20.00, „Lament na Placu Konstytucji” 11 i 12 sierpnia o 20.00, „Jaś i Małgosia” 13 i 14 sierpnia o 11.00 oraz „Związek otwarty” 13, 14 i 15 sierpnia o 20.00.

Wstęp na spektakle jest darmowy, ale trzeba posiadać wejściówki. We wtorek można je było odbierać w Teatrze Muzycznym, w Biurze Obsługi Widza (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15). Odbierając bilety trzeba było podać tytuł przedstawienia oraz hasło "na Wolnym”. Również we wtorek wejściówki mogli odbierać seniorzy w Centrum Inicjatyw Senioralnych.

Wejściówki rozchodziły się we wtorek jak ciepłe bułki. - Na spektakl „Biała bluzka” w Centrum Inicjatyw Senioralnych rozdawanie trwało 15 minut - pisze nasz czytelnik Włodzimierz. Nie jest to jedyny sygnał w tej sprawie. - Wydawanie wejściówek na spektakle Jandy przypomina walkę po trupach. To co się działo w Teatrze Muzycznym to był horror po 30 minutach stania w kolejce wejściówek już nie było. Pierwsze osoby brały po 10 wejściówek, po 2 na każdy spektakl. Czy tylko miasto robi te spektakle dla urlopowiczów i emerytów, bo ja jako osoba pracująca nie mam szans na zdobycie wejściówki. O ile mnie pamięć nie myli, te wydarzenia miały być minimalną rekompensatą za Transatlantyk, a wyszło jak zwykle dla swoich. Miał być wstęp wolny dla każdego poznaniaka a nie dla wybrańców. Może warto się zastanowić nad inną lokalizacją wydarzenia w przyszłości dla wszystkich - pisze czytelnik. - Kto personalnie jest odpowiedzialny za usytuowanie spektakli Jandy na dziedzińcu miasta (mógł być np. Park Wilsona) i za te dantejskie sceny przy Teatrze Muzycznym - dopytuje Kuba.

Ci, którzy jeszcze nie odebrali wejściówek na spektakle, mają na to szansę od środy. Codziennie w Centrum Informacji Miejskiej przy ul. Ratajczaka 44 będzie można dostać bilety na inny spektakl. By je odebrać, należy podać hasło zawierające tytuł danego przedstawienia oraz hasło "na Wolnym".

27.07 - "Biała bluzka" - hasło "Biała Bluzka na Wolnym"

28.07 - "Flamenco namiętnie"- hasło "Flamenco namiętnie na Wolnym"

29.07 - "Lament na Placu Konstytucji" - hasło "Lament na Placu Konstytucji na Wolnym"

1.08 - "Jaś i Małgosia" - hasło "Jaś i Małgosia na Wolnym"

2.08 - "Związek otwarty" - hasło "Związek otwarty na Wolnym".

Reklama