Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -5

Poznańska restauracja przyrządza… Pokemony. Zdjęcie podbiło internet!

KaT
czwartek, 21.07.2016 r.
godz. 09.50
KaT | czwartek, 21.07.2016 r., godz. 09.50
Poznańska restauracja przyrządza… Pokemony. Zdjęcie podbiło internet!
fot. Facebook Jadalnia

Fala popularności gry Pokemon GO dotarła do Poznania już kilka dni temu, ale można odnieść wrażenie, że przybiera na sile. Wykorzystuje to poznańska restauracja Jadalnia, która umieściła na Facebooku zdjęcie kucharzy… przyrządzających Pokemony i tym samym „rozbiła bank kliknięć”!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
0°C 1026 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1033 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Już nie tysiące, a miliony ludzi na całym świecie grają w grę Pokemon GO polegającą na szukaniu Pokemonów w różnych miejscach naszego globu. Od weekendu gra dostępna jest w Polsce, a przez to również w Poznaniu panuje pokemonowy szał. Stwory szukane są wszędzie - na ulicach, w restauracjach, muzeach czy kościołach (piszemy o tym m.in. TUTAJ).

Popularność gry Pokemon GO coraz więcej osób wykorzystuje do zrobienia biznesu. W Stanach Zjednoczonych przy Pokestopach (miejscach, w których można zdobyć różne przedmioty i łapać Pokemony) już pojawiają się młodzi ludzie oferujący napoje czy przekąski do kupienia dla poszukiwaczy stworów.

Ale popularność Pokemon Go to także szansa na zaistnienie w internecie i mediach społecznościowych. Sukcesem może się pochwalić poznańska restauracja, która na swoim profilu na Facebooku umieściła zdjęcie z kuchni, w której kucharze… przyrządzają Pokemony. Fotografia trafiła na amerykański portal Imgur, na którym pojawiają się najlepsze i najczęściej udostępniane zdjęcia z internetu. W niespełna 20 godzin zdjęcie z Poznania spodobało się blisko 2 milionom osób! Pod fotografią nie brakuje komentarzy z pytaniami... jak mogą smakować Pokemony.

Jak Wam się podoba?