Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 3

Poznanianka wystąpiła w teledysku Seana Paula

KaT
wtorek, 12.07.2016 r.
godz. 14.57
KaT | wtorek, 12.07.2016 r., godz. 14.57
Poznanianka wystąpiła w teledysku Seana Paula
fot. Facebook Angeliki Fajcht

Angelika Fajcht, rodowita poznanianka i zdobywczyni tytułu „Najlepsze Ciało Świata 2015”, wystąpiła w teledysku Seana Paula, jamajskiego artysty specjalizującego się w dancehallu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1019 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1015 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Angelika Fajcht znana jest m.in. z występów w programie Top Model, a także z tego, że w ubiegłym roku otrzymała tytuł „Najlepsze Ciało Świata 2015”, a w 2016 roku tytuł „Najlepsze Ciało Europy”. Dziś jest modelką i współpracuje z wieloma agencjami modelek.

Fajcht może się pochwalić tym, że wystąpiła w teledysku Seana Paula. - Teledysk realizowano kilka miesięcy temu w Dubaju. Skontaktowano się ze mną i zapytano czy miałabym ochotę wziąć w nim udział. Wiadomo, że jak powstaje teledysk, to musi być piękna kobieta, która umie się poruszać. Najwidoczniej twórcy nie mogli sobie odmówić obecności „Najlepszego Ciała” w swoim teledysku - mówi Angelika Fajcht.

Teledysk jeszcze nie ujrzał światła dziennego. - Cały czas czekamy. Sean Paul to artysta znany na całym świecie. Z tego co wiem, piosenka „Move Your Body”, do której powstał teledysk, leci już w radiu. Pewnie teledysk pojawi się wkrótce - dodaje. Nie był to debiut poznanianki w teledysku, ale jest to pierwszy projekt o światowym zasięgu. - Rewelacyjna przygoda. Zaproszono mnie do Dubaju, w teledysku tańczyłam na scenie m.in. z Seanem Paulem, a także chodziłam po wybiegu jak profesjonalna modelka. Z niecierpliwością czekam na klip, chciałabym zobaczyć jak wypadłam i ile mnie w nim będzie - przyznaje.

Modelka nie ukrywa, że teledyski artystów popularnych na świecie stają się często trampoliną do popularności. - Tak było na przykład z Emily Ratajkowski, która wystąpiła w teledysku „Blurred Lines” Robina Thicke. Przed teledyskiem nie było jej widać na wybiegach czy w magazynach, a po klipie stała się bardzo popularna - kończy Fajcht. Być może taka kariera czeka też poznaniankę.