Reklama
Reklama

Najpiękniejsza wielkopolska nastolatka IV Wicemiss Polski Nastolatek

Sandra Dorsz - druga od lewej | fot. materiały prasowe

W sobotę w Kozienicach odbył się finał Miss Polski Nastolatek 2016. Nasz region reprezentowała Sandra Dorsz - Wielkopolska Miss Nastolatek 2016. Została IV Wicemiss Polski Nastolatek 2016. Za najpiękniejszą uznano Patrycję Pabis, Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej.

Weekend upłynął w Kozienicach pod znakiem pięknych kobiet. Najpierw w piątek wybrano 24 finalistki konkursu Miss Polski 2016. Do grudnia będą się przygotowywać do gali, w trakcie której najpiękniejsza włoży na głowę koronę miss. Wśród kandydatek nie było jednak reprezentantki Wielkopolski (pisaliśmy o tym TUTAJ).

W sobotę natomiast odbył się finał wyborów Miss Polski Nastolatek 2016. Brała w nim udział 15-letnia Sandra Dorsz, zdobywczyni tytułu Wielkopolska Miss Nastolatek 2016. Wybory zakończyły się dla niej sukcesem - została IV Wicemiss. Za najpiękniejszą nastolatkę uznano Patrycję Pabis - Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej. - Nowa Miss Polski Nastolatek 2016 otrzymała m.in.: tradycyjnie szarfę i przechodnią koronę, wyjazd na obóz młodzieżowy do Hiszpanii od Fun Club, oraz kontrakt z agencją modelek New Stage - wyjaśniają organizatorzy wyborów Wielkopolska Miss Nastolatek.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na oblodzenie! Jeszcze do 9.00 obowiązuje ostrzeżenie IMGW
4℃
-4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
4.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro