Reklama
Reklama

Poznań: pod prąd nie tylko na rondzie Skubiszewskiego

fot. czytelnik

Na naszym portalu kilka razy pokazywaliśmy kierowców jeżdżących pod prąd na rondzie Skubiszewskiego w ciągu ulicy Grunwaldzkiej. Nie tylko tam dochodzi do niebezpiecznych sytuacji. Podobny "wyczyn" kierowcy nasz czytelnik uwiecznił na wiadukcie nad ulicą Głogowską.

Rondo Skubiszewskiego (skrzyżowanie ulic Grunwaldzkiej i Smoluchowskiego) należy do miejsc w Poznaniu, w których kierowcy często nie wiedzą jak się zachować. Wielokrotnie pokazywaliśmy na naszym portalu nagrania, na których widać jak kierowcy jeżdżą tędy pod prąd (m.in. TUTAJ), albo dochodzi tu do zdarzeń z tramwajami.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA


Tym razem niebezpieczne zachowanie kierowcy zarejestrowano w innej lokalizacji. W środę rano nasz czytelnik uwiecznił pojazd na wolsztyńskich tablicach rejestracyjnych, który poruszał się po wiadukcie w ciągu ulicy Ostatniej, a więc nad ulicą Głogowską. - Kierowca postanowił prawdopodobnie zawrócić w tym miejscu (wjeżdżał od Głogowskiej od strony miasta) nie patrząc kompletnie na znaki i jadąc pod prąd. Ciekawe jakim cudem zdał egzamin na prawo jazdy - pisze nasz czytelnik.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro