Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
0 -4
Reklama

Ryszard Grobelny usunięty z rady nadzorczej MTP

BS
piątek, 10.06.2016 r.
godz. 22.46
BS | piątek, 10.06.2016 r., godz. 22.46
Ryszard Grobelny usunięty z rady nadzorczej MTP

Ryszard Grobelny zasiadał w radzie nadzorczej poznańskich targów od ponad dwudziestu lat. Decyzji o jego usunięciu spodziewano się już po przegranych wyborach samorządowych, ale Jacek Jaśkowiak pozostawił byłego prezydenta w radzie. Do zmiany doszło ostatecznie kilka dni temu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
1°C 1029 hPa
JUTRO
pogoda
0°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

O zmianach w radzie nadzorczej MTP poinformował jako pierwszy Głos Wielkopolski - To dla mnie spore zaskoczenie, bo widać było, że podczas spotkań dobrze się dogadują. Personalnie na pewno nie mieli nic przeciwko sobie. Oficjalnie zostaniemy poinformowani o tym pewnie 7 lipca, wtedy kolejny raz się zbieramy - mówi w rozmowie z gazetą jeden z członków rady nadzorczej. O sprawie oficjalnie nie został poinformowany sam zainteresowany - Nie znam motywów, jakimi kierował się prezydent Jaśkowiak, więc trudno mi skomentować tę sytuację. Oczywiście miał do tego pełne prawo. Prezydent ma mój numer telefonu, ale nie kontaktował się ze mną w tej sprawie, może opowie mi o przyczynach przy okazji, jak gdzieś się spotkamy - powiedział były prezydent.

Poznańscy radni związani z Ryszardem Grobelnym sugerują, że zmiany mają związek z głosowaniem nad absolutorium Jacka Jaśkowiaka. Radni z Poznańskiego Ruchu Obywatelskiego zagłosowali przeciwko udzieleniu absolutorium Jackowi Jaśkowiakowi. Przedstawiciele miasta potwierdzają, że do usunięcia Ryszarda Grobelnego z rady doszło, ale nie komentują tej sprawy.

Reklama