Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Finał Miss Polski bez reprezentantki Wielkopolski: „echa po pomówieniach” byłej miss?

KaT
poniedziałek, 6.06.2016 r.
godz. 11.29
KaT | poniedziałek, 6.06.2016 r., godz. 11.29
Finał Miss Polski bez reprezentantki Wielkopolski: „echa po pomówieniach” byłej miss?
Sandra Dorsz - fot. materiały organizatora

29 maja odbył się finał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2016. Wczoraj natomiast w Warszawie zorganizowano ćwierćfinał Miss Polski i półfinał Miss Polski Nastolatek. W finale konkursu Miss Polski nie będzie reprezentantki naszego województwa.

Godność, bezpieczeństwo i szacunek - pod takim hasłem odbywał się konkursu Miss Wielkopolski w tym roku. Była to odpowiedź organizatorów imprezy na aferę, która wybuchła po tym, jak Maja Nizio, Wielkopolska Miss 2014, oskarżyła sponsora imprezy o molestowanie seksualne. Ostatecznie w gali finałowej konkursu Wielkopolska Miss zwyciężyła Aneta Zielińska, a Wielkopolską Miss Nastolatek została Sandra Dorsz.

W niedzielę w Warszawie odbył się ćwierćfinał Miss Polski i półfinał Miss Polski Nastolatek 2016. - W półfinale Miss Polski Nastolatek reprezentowały nas Aleksandra Mizgalska i Sandra Dorsz. Aleksandrze udało się awansować do najlepszej 50 półfinału, jednak nie udało jej się awansować do finału, gdzie zakwalifikowały się 24 finalistki w tym Sandra Dorsz - Wielkopolska Miss Nastolatek 2016 - wyjaśniają organizatorzy Wielkopolska Miss.

W finale Miss Polski zabraknie natomiast zwyciężczyni konkursu regionalnego z naszego województwa. - Biuro Miss Polski postanowiło zaprosić na ćwierćfinał tylko Jessicę Żebrowską (Międzyrzecz) Wielkopolską III Wicemiss oraz Aleksandrę Szczesną (Szczecin) Wielkopolską Miss Foto. Zaznaczyć trzeba iż obie dziewczyny startowały w konkursie w Wielkopolsce ale reprezentowały swoje miejscowości niezwiązane z Wielkopolską. Mimo wszystko obu kandydatkom nie udało zakwalifikować się do półfinału Miss Polski 2016 - dodają.

Jak wyjaśniają organizatorzy Wielkopolska Miss, inne kandydatki nie zostały zaproszone na galę do Warszawy „prawdopodobnie po pomówieniach Pani Mai N.”. - Tak długo aż sądy w Polsce nie wyjaśnią tego tematu, tak długo Wielkopolska może nie doczekać się reprezentantki w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce - Miss Polski - kończą.

Reklama