Reklama
Reklama

Fani wiosłowania ścigają się na Malcie

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

W sobotę na poznańskim torze regatowym Malta odbywają się Mistrzostwa Smoczych łodzi, II Poznań Canoe Challenge i Akademicki Puchar w Smoczych Łodziach. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Znane są już wyniki II Poznań Canoe Challenge. Zwyciężyli Agnieszka i Mateusz Rynkiewiczowie. Drugie miejsce zajęli Tomasz Pilarski i Grzegorz Senenko, a podium uzupełnili Mateusz Handschuh i Patryk Jahns.
Sporo emocji dostarczyła rywalizacji smoczych łodzi. Wśród szkół podstawowych zwyciężyła SP 6 z Poznania. Za nią uplasowały się SP 27 i SP Jerzykowo.
Rywalizacja gimnazjalistów zakończyła się zwycięstwem ekipy z czeskiego Brna. Na podium stanęły również reprezentacje gimnazjum z Lubonia (2.) i Jerzykowa (3.).
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
10℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
19.70 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro