Reklama

Firma Sollers Consulting zatrudni 300 osób w branży IT

fot. Rick Tolboom / freeimages.com
fot. Rick Tolboom / freeimages.com

Firma Sollers Consulting działająca w branży IT planuje otwarcie biura w Poznaniu. To dobra informacja dla osób poszukujących pracy. W biurze ma zostać zatrudnionych nawet 100 osób.

W styczniu pisaliśmy o wejściu na poznański rynek firmy Capgemini zajmującej się dostawą usług informatycznych i konsultingowych na całym świecie. W ciągu najbliższych trzech lat firma ma zatrudnić 300 osób z branży IT.

Mamy kolejną dobrą wiadomość dla osób pracujących w IT. Biuro w Poznaniu otwiera firma Sollers Consulting specjalizująca się w usługach doradczych i wdrożeniowych dla branży finansowej. Ma klientów na całym świecie, a należą do nich m.in. takie grupy finansowe jak PZU, Santander, ING czy Millennium.

Obecnie, w Warszawie, Lublinie i Kolonii firma zatrudnia łącznie 300 osób. - Dostrzegając i wychodząc naprzeciw potrzebom rynku,Sollers Consulting planuje otwarcie biura w Poznaniu. Firma stawia przede wszystkim na dotarcie do zdolnych absolwentów licznych poznańskich uniwersytetów - informuje Sollers.

Firma planuje, że zatrudni w poznańskim oddziale nawet 100 osób. Kandydaci najpierw będą pracować w centrali w Warszawie, by m.in. poznać specyfikę pracy. Rekrutacja już trwa, a jak zaznacza pracodawca - "szczególnie miło witać będziemy osoby z dobrym językiem niemieckim".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Przed nami burzowa środa!
23℃
16℃
Poziom opadów:
11.7 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
7.22 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro