Reklama
Reklama

Przewodnicy zapraszają na wycieczkę po zmroku

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Przewodnicy z grupy PoPoznaniu.pl zapraszają do udziału w kolejnym tematycznym spacerze. W najbliższą sobotę celem spaceru będzie Stare Miasto, a wycieczka odbędzie się po zmroku.

Specjalnością przewodników skupionych w grupie PoPoznaniu.pl są tematyczne wycieczki po Poznaniu. Do tej pory odbyły się między innymi spacery śladami Borejków, poznańskich tramwajów i jeżyckich tajemnic. Tym razem przewodnicy zapraszają na wycieczkę po Starym Mieście -W wyjątkową noc kiedy wszystkich ogarnia szaleństwo zwiedzania zapraszamy Was na krótką przerwę pomiędzy jednym muzeum a drugim. A właściwie to zapraszamy na zwiedzanie wielkiego muzeum jakim jest poznańskie Stare Miasto. O godzinie 21 na wszystkich chętnych na schodach ratusza będzie czekał przewodnik, który poprowadzi grupę trasą "pokoziołków" czyli letnich wycieczek wokół Starego Rynku - zachęcają przewodnicy. Tradycyjnie wycieczki organizowane przez grupę PoPoznaniu.pl są darmowe, a po zakończeniu spaceru można wynagrodzić przewodnika napiwkiem.

Leć z całą rodziną bezpośrednio z Poznania do Dubaju i odkryj to miasto. Przeżyj przygody w słońcu, oddaj się zakupowemu szaleństwu i sztuce kulinarnej. Z Poznania przez Dubaj w ponad 150 kierunków!
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. IMGW przyspiesza ważność ostrzeżenia!
23℃
13℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
15.18 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro