Okradł "plac zabaw" w Galerii Pestka: szuka go policja
Dodano wtorek, 17.05.2016 r., godz. 14.41
Do zuchwałej kradzieży pieniędzy doszło 22 kwietnia na terenie Galerii Pestka. Młody mężczyzna przeskoczył przez ladę "placu zabaw", a następnie włamał się do szafki, z której ukradł kasetkę z gotówką. Szuka go policja.
Do zdarzenia doszło 22 kwietnia na terenie "placu zabaw" w Galerii Pestka. - Sprawca włamał się do szafki, z której ukradł kasetkę z pieniędzmi - wyjaśnia Dominika Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.
Na nagraniu widać jak młody mężczyzna rozgląda się po pomieszczeniu, a następnie wykorzystując nieobecność pracownika przeskakuje przez ladę i włamuje się do jednej z szafek. Po chwili wyciąga z niej kasetkę z pieniędzmi.
Rozpoznajesz złodzieja? Skontaktuj się z policjantami pod numerem telefonu 61-84-146-87 czynnym w godz. 8.00-14.00 lub pod czynnym całą dobę numerem 61-84-146-11.
Najpopularniejsze komentarze