Warta w grze!

Warta, która przygotowuje się do rozgrywek II ligi w środowe przedpołudnie rozegrała spotkanie z Lechią Gdańsk. Zieloni tym razem nie poradzili sobie z rywalami przegrywając we Wronkach mecz 1-2.

Warciarze dwa razy skierowali w tym meczu piłkę do siatki, jednak drugie trafienie było nieszczęśliwą bramką samobójczą. Na pięć minut przed końcem spotkania obrońca Zielonych - Ignasiński pechową interwencją ustalił wynik spotkania. Warta zaprezentowała ciekawy i poukładany futbol, szczególnie w pierwszej połowie spotkania. Drugie 45 minut nie było już jednak tak dobre, trener Łukasik dokonał sześciu zmian w składzie i przemeblowana drużyna niesprostała już gościom z Gdańska.

W najbliższą sobotę o godz. 11 Warta na własnym boisku rozegra sparingowe spotkanie z IV-ligową drużyną Czarnych Wróblewo. Będzie to prawdopodobnie ostatnia okazja, by obejrzeć Zielonych w akcji jeszcze przed inauguracją sezonu II ligi.