Reklama

W nocy zmienią organizację ruchu w rejonie Poznańska/Pułaskiego

fot. MPK Poznań
fot. MPK Poznań

W nocy ze środy na czwartek zmieniona zostanie organizacja ruchu w rejonie wiaduktu nad ulicą Poznańską i przejazdu tramwajowego.

W połowie kwietnia rozpoczęły się prace remontowe w torowisku oraz przy wiadukcie na skrzyżowaniu ulic Roosevelta / Pułaskiego / Libelta / Poznańska. Roboty mają potrwać do połowy czerwca, a co jakiś czas zmieniana jest organizacja ruchu w tym rejonie. Kolejna zajdzie w nocy.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


- W nocy z 11 na 12 maja br. nastąpi zmiana organizacji ruchu w związku z kolejnym etapem remontu wiaduktu nad ul. Poznańską i przejazdu tramwajowego pod wiaduktem - wyjaśnia Zarząd Dróg Miejskich. - Zamknięty zostanie przejazd na wprost oraz w lewo z ul. Poznańskiej oraz ul. Libelta. Zaprojektowano objazdy dla pojazdów jadących ul. Libelta tymczasowym przejazdem od strony ul. Pułaskiego i dla pojazdów jadących od strony ul. Poznańskiej za wyspą przystanku tramwajowego na ul. Roosevelta - dodaje.

Dodatkowo między 23.30 i 5.30 zamykany będzie lewy pas ruchu ulicy Roosevelta przed skrzyżowaniem z ulicą Poznańską.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
10.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro