Reklama

Poznań na zdjęciach z lotu ptaka: ogrom Posnanii i rosnący Bałtyk

Posnania, w tle Galeria Malta | fot. Aerofoto Kaczmarczyk
Posnania, w tle Galeria Malta | fot. Aerofoto Kaczmarczyk

Jak wygląda Galeria Malta na tle kończonej obecnie Posnanii? Odpowiedź między innymi na to pytanie można poznać oglądając najnowsze zdjęcia Marka Kaczmarczyka wykonane z lotu ptaka.

Jedni nie mogą się doczekać budowy centrum handlowego Posnania, a inni najchętniej rozebraliby to, co już udało się wybudować wykonawcom w tym miejscu. Fakty są jednak takie, że budowa największego centrum handlowego w Wielkopolsce powoli dobiega końca i jesienią zrobimy tu pierwsze zakupy.

Na najnowszych zdjęciach Aerofoto Kaczmarczyk można m.in. oglądać Posnanię z perspektywy chmur. Ogrom inwestycji robi wrażenie - choćby w porównaniu do Galerii Malta, która także znajduje się na fotografiach i jest mniejsza od nowego sąsiada.

Ale nie tylko Posnanię zobaczymy na zdjęciach. Widać na nich także kampus Politechniki Poznańskiej, teren dawnego dworca PKS przy ulicy Matyi, centrum ze Starym Browarem czy Collegium Altum, budowany obecnie biurowiec Maraton przy ul. Królowej Jadwigi, rondo Kaponiera czy powstający biurowiec Bałtyk.

Zobacz zdjęcia!

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie meteo dla całego województwa. Może być niebezpiecznie
22℃
12℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
25 km
Stan powietrza
PM2.5
12.12 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro