Reklama
Reklama

Brak "szóstki" w Lotto. W sobotę do wygrania 60 milionów złotych!

Rekordowe losowanie Lotto odbędzie się w sobotę. W czwartek nie padła "szóstka", a tym samym kumulacja z 40 wzrosła do aż 60 milionów złotych.

Już w czwartek przed kolekturami ustawiało się sporo osób, które marzyły o wygraniu 40 milionów złotych. I choć miliony Polaków zagrały w Lotto, szczęśliwa "szóstka" nie padła. To oznacza, że już w sobotę kumulacja będzie wynosić aż 60 milionów złotych. To rekord!

- Sobotnie losowanie Lotto przejdzie do historii gier liczbowych jako to, w którym po raz pierwszy będziemy mieli okazję grać nawet o 60 000 000 złotych! Najwyższa kumulacja to jedno, ale może zostać odnotowany także inny rekord. Jeśli w tym losowaniu padnie tylko jedna "szóstka", to zostanie pobity rekord wysokości wygranej w Lotto. Będzie to także najwyższa wygrana, jaka kiedykolwiek padła w grach losowych w Polsce - informuje Totalizator Sportowy.

Do tej pory z najwyższą kumulacją w historii mieliśmy do czynienia we wrześniu 2011 roku. Wówczas pula nagród na "szóstkę" wynosiła nieco ponad 56 milionów złotych. Padły wtedy dwie wygrane.

W przypadku Poznania numerem jeden jest wygrana z lutego 2013 roku. W kolekturze przy ul. Keplera 1 padła "szóstka" o wartości 28 825 110 złotych. Poznański Lottomilioner jest na szóstym miejscu w kraju pod względem wysokości wygranej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
12.95 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro