Reklama
Reklama

Wypadek z udziałem motocyklisty na ulicy Zamenhofa

Po godzinie 20 na ulicy Zamenhofa doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejscu pracują służby, a ruch jest utrudniony.

Informacje o zdarzeniu przekazał jeden z naszych czytelników -Zderzenie motocykla z autem osobowym na ulicy Zamenhofa. Ulica jest zablokowana, a na miejscu działają służby - napisał nasz czytelnik. Policja w tej chwili potwierdza jedynie, że doszło do wypadku - W tej chwili mogę jedynie potwierdzić, że doszło do zdarzenia z udziałem motocykla. Z informacji przekazanych przez dyżurnego wynika, że jeden pas ruchu jest w tej chwili przejezdny. Więcej informacji będę mógł przekazać w terminie późniejszym - mówi Maciej Święcichowski z biura prasowego wielkopolskiej policji. Z informacji przekazanych przez straż pożarną wynika, że poszkodowana została jedna osoba - Straż została wezwana do uprzątnięcia miejsca zdarzenia, ale z moich informacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana. Nie wiem, czy konieczna była hospitalizacja - mówi dyżurny poznańskiej straży.

  • Aktualizacja
    czwartek, 5.05.2016 r., godz. 21.09
    Aktualizacja
    czwartek, 5.05.2016 r., godz. 21.09
    - Na Zamenhofa doszło do zderzenia samochodu marki Fiat Uno z motocyklem marki Yamaha. Kierujący samochodem był trzeźwy. Motocyklista został przetransportowany do szpitala na badania, ale z wstępnych informacji wynika, że nic poważnego się nie stało. W miejscu zdarzenia mogą jeszcze występować niewielkie utrudnienia - precyzuje Maciej Święcichowski.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

25℃
13℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
16.88 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro