Reklama

40 milionów zł do wygrania w Lotto. Jedna "szóstka" da największą wygraną w historii

We wtorek wielu Polaków śledziło losowanie Lotto. Do wygrania było 30 milionów złotych. "Szóstka" ponownie nie padła, a tym samym już w czwartek do zgarnięcia będzie 40 milionów złotych.

Od 9 kwietnia nikt nie trafił "szóstki" w Lotto. To oznacza, że z dnia na dzień wzrastała kwota, jaką można wygrać w kolejnym losowaniu. Już przed wtorkowym losowaniem w poznańskich kolekturach Lotto można było zobaczyć wzmożony ruch. Teraz chętnych na wysłanie szczęśliwego losu może być jeszcze więcej.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA


Jeśli przy takiej kumulacji "szóstka" byłaby tylko jedna, byłaby to najwyższa wygrana w historii Lotto. Obecnie najwyższa wygrana to ta z sierpnia ubiegłego roku. W Ziębicach szczęśliwiec trafił "szóstkę" za ponad 35 milionów złotych. Nie była to jednak najwyższa kwota osiągnięta w kumulacji. W 2011 roku do wygrania było ponad 56 milionów złotych, ale "szóstki" padły wówczas dwie.

W przypadku Poznania numerem jeden jest wygrana z lutego 2013 roku. W kolekturze przy ul. Keplera 1 padła "szóstka" o wartości 28 825 110 złotych. Poznański Lottomilioner jest na szóstym miejscu w kraju pod względem wysokości wygranej.

Zostać milionerem można wysyłając kupon za 3 złote. A co można kupić za 40 milionów złotych? Propozycji jest wiele - m.in. prywatną wyspę na oceanie, luksusową willę, jacht, zabytkowy pałac. Pewnie niektórym wystarczyłby "święty spokój", ale po takiej wygranej może być o spokój trudno.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
19.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro