Reklama
Reklama

Piknik rodzinny na dziedzińcu Urzędu Miasta już w niedzielę

fot. UMP
fot. UMP

1 maja na dziedzińcu Urzędu Miasta zorganizowany zostanie piknik rodzinny. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Podczas rodzinnego pikniku, który zostanie zorganizowany w niedzielę, 1 maja będzie można zobaczyć jak zmienił się dziedziniec Urzędu Miasta, na którym jeszcze rok temu stały jedynie samochody. Teraz jest tam dużo zieleni, wygodne ławki i dużo przestrzeni, z której będą mogli korzystać poznaniacy. To będzie symboliczne otwarcie dziedzińca dla wszystkich poznaniaków. Podczas pikniku będzie można m.in. wysłuchać koncertu Chóru Dziewczęcego Skowronki czy oznakować swój rower. Na dziedzińcu może pojawić się każdy! - mówi Andrzej Białas, dyrektor Gabinetu Prezydenta Poznania.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Dla osób, które wybiorą się na rodzinny piknik przygotowano mnóstwo atrakcji oczywiście szczególnie z myślą o najmłodszych. Będą wspólne zabawy, gry, animacje, czytanie bajek, balony i wata cukrowa. Odbędzie się także licytacja rowerów z depozytu Biura Rzeczy Znalezionych. Osoby, które wybiorą się na piknik rowerem będą mogły zreperować drobne usterki w samoobsługowej stacji napraw, a policjanci przeprowadzą znakowanie rowerów.

Piknik na dziedzińcu Urzędu Miasta rozpocznie się o godzinie 12:00.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
35.23 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro