Reklama

Pięćdziesięciolatek próbował umówić się z czternastolatką. Wpadł w ręce policji

fot. policja
fot. policja

Kryminalni z bydgoskiej policji zatrzymali pięćdziesięcioletniego mężczyznę, który składał czternastolatce propozycje o charakterze seksualnym i próbował się z nią umówić na terenie jednego z marketów. Mężczyzna został zatrzymany dzięki prowokacji mieszkańca Wrocławia.

Informacja o możliwości popełnienia przestępstwa dotarła do bydgoskiej policji 26 kwietnia w nocy -Informacja pochodziła od mieszkańca Wrocławia. Z jego relacji wynikało, że podając się na jednym z portali internetowych, za osobę nieletnią poniżej 15 roku życia, nawiązał kontakt ze starszym mężczyzną z Bydgoszczy, który proponował spotkanie o charakterze seksualnym. Do spotkania miało dojść popołudniu w jednym z bydgoskich hipermarketów- relacjonuje bydgoska policja.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Policjanci pojawili się we wskazanym miejscu i szybko namierzyli podejrzanego mężczyznę. Pięćdziesięcioletni mieszkaniec Bydgoszczy został zatrzymany, a po przesłuchaniu śledczy postawili mu zarzut składania propozycji o charakterze seksualnym osobie małoletniej. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może trafić do zakładu karnego na dwa lata.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro