Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
12 -1
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1033 hPa
JUTRO
pogoda
12°C 1027 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1025 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Poznanianka na okładce Playboya: to Miss Epoznan.pl

KaT
czwartek, 28.04.2016 r.
godz. 09.20
KaT | czwartek, 28.04.2016 r., godz. 09.20
Poznanianka na okładce Playboya: to Miss Epoznan.pl
fot. materiały prasowe

Natalia Tomczyk z Poznania znalazła się na okładce majowego Playboya. 6 lat temu Tomczyk, głosami naszych czytelników, została Miss Epoznan.pl podczas wyborów Miss Polonia Wielkopolski. Później wybrano ją II wicemiss Polonia 2010 i I wicemiss World Poland 2015.

Tomczyk kończy w tym roku 26 lat. 6 lat temu nasi czytelnicy uznali ją za najpiękniejszą kandydatkę do tytułu Miss Polonia Wielkopolski i tym samym została ona Miss Epoznan.pl. W tym samym roku, w trakcie ogólnopolski wyborów, została II Wicemiss Polonia. W zeszłym roku ponownie wzięła udział w wyborach, ale Miss World Poland. Została I wicemiss.


Dziś Natalię Tomczyk można oglądać w Playboyu. - Propozycje wzięcia udziału w sesji do Playboya dostawałam już od pewnego czasu, ale wtedy nie byłam na to gotowa. Dzisiaj jestem nieco starsza, dorosłam do tego i stąd decyzja o pojawieniu się w magazynie - mówi. Sesję realizowano we Florencji. - Jestem zadowolona ze zdjęć. Są bardzo ładne, wykonywał je dobry fotograf - dodaje.

Natalia jest absolwentką filologii angielskiej. Obecnie studiuje dziennikarstwo. - Zawodowo pracuję jako modelka. Często wyjeżdżam. Są to zarówno sesje, jak i pokazy czy udziały w reklamach - tłumaczy. Fotografie z Florencji można już oglądać w najnowszym numerze Playboya. Autorem zdjęć jest Darek Ozdoba.

Reklama