Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
2 1
Reklama

Michael Jackson & Whitney Houston Symfonicznie: wyjątkowy wspólny koncert w Poznaniu!

red
poniedziałek, 9.05.2016 r.
godz. 12.52
red | poniedziałek, 9.05.2016 r., godz. 12.52
Michael Jackson & Whitney Houston Symfonicznie: wyjątkowy wspólny koncert w Poznaniu!

Michael Jackson i Whitney Houston byli przyjaciółmi. Niektórzy twierdzą, że byli parą a Whitney liczyła na ślub z Jacksonem, który jednak nigdy jej o rękę nie poprosił. Co by się stało gdyby ich talent można do siebie dodać? Przekonać będzie się można 19 listopada w poznańskiej Arenie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
2°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1023 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Najpiękniejsze utwory Michaela Jacksona i Whitney Houston w towarzystwie orkiestry symfonicznej i chóru wykonają największe gwiazdy polskiej estrady. Czeka nas wyjątkowy wieczór, będący rozwinięciem doskonale przyjętych przez publiczność i prasę projektów 'Tribute to Michael Jackson Symfonicznie' oraz 'W hołdzie Whitney Houston'. "Jeden z 6 najlepszych koncertów w roku w Polsce" - napisał onet.pl, "solidny hołd dla króla POP" wtórował mu Głos Wielkopolski, "naprawdę bardzo dobre, stojące na wysokim poziomie wydarzenie" - ocenił portal trójmiasto.pl

Nieśmiertelne przeboje Michaela Jacksona i Whitney Houston wykonają w Poznaniu: Kuba Badach, Ania Dąbrowska, Natalia Kukulska, Hania Stach, zespół Riffertone, Kasia Rościńska, Aleksandra Nowak i Maciej Starnawski. Towarzyszyć im będzie Orkiestra Symfoniczna l’Autunno, Chór Akademicki UAM oraz zespół rozrywkowy pod kierownictwem Jacka Piskorza.

Tych, którzy uczestniczyli już w koncertach „Tribute to Michael Jackson” z pewnością nie trzeba przekonywać, by tym razem wybrali się na specjalne wydarzenie z poszerzonym repertuarem.„Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam” - napisali na facebooku uczestnicy ostatniej trasy projektu.

Poznański koncert odbędzie się w ramach tegorocznej trasy "Tribute to Michael Jackson" obejmującej aż siedem miast, ale to właśnie koncert w Poznaniu - mieście producentów widowiska - będzie naprawdę wyjątkowy. Tylko w Poznaniu na program koncertu złożą się piosenki Michaela Jacksona oraz dodatkowo Whitney Houston w symfonicznych aranżacjach. Usłyszymy nowe aranżacje i piosenki niewykonywane podczas poprzednich koncertów.

Kup bilet na koncert w Poznaniu (19 listopada 2016)


 

Producentami wszystkich wydarzeń jest portal epoznan.pl i agencja Good Taste Production. Podczas poznańskiego koncertu Telewizja WTK będzie świętowała swoje 20 urodziny.

Reklama