Reklama

Tegoroczne Juwenalia na Łęgach Dębińskich. Zagrają m.in. Kult i Mela Koteluk

fot. Jakub Geppert / archiwum
fot. Jakub Geppert / archiwum

Wiadomo już kiedy odbędą się tegoroczne Juwenalia - od 9 do 12 czerwca. Imprezę zaplanowano na Łęgach Dębińskich. Zagrają m.in. Kult i Mela Koteluk.

Ostatnio studenci bawili się w ramach Juwenaliów na terenie przy INEA Stadionie na Grunwaldzie. W tym roku święto żaków odbędzie się w Parku Jana Pawła II przy ulicy Dolna Wilda, a więc na Łęgach Dębińskich. Główne wejście zaplanowano od strony ulicy Droga Dębińska. - Pierwszy dzień rozpoczynamy pochodem Juwenaliowym, aby wspólnymi siłami bawić się w świetnej atmosferze. Znamy już pierwszych artystów, wystąpią: Zespół KULT, Mela Koteluk oraz Happysad - informuje Artur Przybysz, rzecznik festiwalu.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie, płatne staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 18 czerwca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA


- Cztery dni świetnej zabawy na dwóch scenach podczas koncertów, pochodu juwenaliowego, happeningów, strefy forum i innych pomysłów, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Nie zabraknie również biegu charytatywnego - zapowiadają organizatorzy. W ramach tegorocznej edycji odbywać się będą dni tematyczne - studencki, pop, rock i hip-hop.

Już wiadomo, że studenci wejdą na Juwenalia bezpłatnie, a inni będą musieli kupić bilet wstępu. Cen jeszcze nie podano.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
8.4 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
16.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro