Reklama

Zastępca wielkopolskiego komendanta policji szefem polskiej drogówki

Młodszy inspektor Rafał Kozłowski, który dotychczas pracował w Poznaniu jako pierwszy zastępca komendanta wielkopolskiej policji, został szefem polskiej drogówki. Na stanowisko mianował go Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk.

Od poniedziałku polska drogówka ma nowego szefa. Dyrektorem Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji został mł. insp. Rafał Kozłowski. Dotychczas Kozłowski był pierwszym zastępcą komendanta wojewódzkiego w Poznaniu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


Nowy szef polskiej drogówki w policji pracuje od 22 lat. - Zajmował szereg stanowisk w pionie ruchu drogowego i prewencji, przyczyniając się do zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Uniwersytetu w Białymstoku, gdzie uzyskał tytuł magistra pedagogiki. W latach 2007- 2009 piastował urząd Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Od stycznia 2009 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Dyrektora Biura Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji. Od czerwca 2014 roku pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu - informuje Dominika Bral z biura prasowego wielkopolskiej policji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
67.88 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro