Reklama
Reklama

Konarskiego: ktoś "skakał" po samochodach. Mają wgniecione dachy

fot. czytelnik
fot. czytelnik

W nocy z soboty na niedzielę niezidentyfikowany sprawca uszkodził co najmniej trzy pojazdy zaparkowane przy ulicy Konarskiego na Zawadach. Auta mają wgniecenia na dachach. Sprawą zajmuje się policja.

O incydencie poinformował nas czytelnik. - Na ulicy Konarskiego w nocy z dnia 23 na 24 kwietnia nieznane osoby zdewastowały minimum 3 samochody osobowe wbiegając po masce na dach samochodów i skacząc po nich wywołując duże straty dla właścicieli - napisał.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Na zdjęciach widać uszkodzone co najmniej trzy pojazdy, które były zaparkowane przy ulicy Konarskiego. Wszystkie mają widoczne wgniecenia na dachach. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji wyjaśnia, że funkcjonariusze mają co najmniej 1 zgłoszenie w tej sprawie. - Zajmujemy się tą sprawą - zapewnia.

Jeśli posiadasz informacje na temat nocnego incydentu na ulicy Konarskiego - skontaktuj się z policjantami z poznańskiego Nowego Miasta. Można dzwonić pod numer 61 841 23 11.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
99.05 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro