Świetna forma rezerw Lecha Poznań. Rywal pokonany aż 7:0

Świetną formę zaprezentowały w sobotę rezerwy Lecha Poznań. Młodzi piłkarze Kolejorza pokonali aż 7:0 KKS Kalisz. Dwie bramki zdobył mający za sobą debiut w pierwszym zespole Krystian Sanocki.

Osiągający ostatnio dobre wyniki piłkarze Ivana Djurdjevicia byli faworytami starcia z klasyfikowanymi w połowie tabeli rywalami i na boisku potwierdzili te przewidywania.

Lech II już po kilku minutach prowadził 2:0. Na następne gole nielicznie zgromadzeni na stadionie we Wronkach kibice musieli czekać niemal godzinę. Cierpliwość się opłaciła, bo w niespełna 30 minut rezerwy Kolejorza pięciokrotnie trafiły do siatki kaliszan.

W 23 kolejkach Lech II zdobył 47 punktów i będzie tracić 3 "oczka" do prowadzącej w tabeli grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Warty Poznań.

Lech II Poznań - KKS Kalisz 7:0 (2:0)

Składy wyjściowe:

Lech II: Lis - Orłowski, Cernomordijs, Dejewski, Gumny, Wasielewski, Pawlicki, Guedes, Sanocki, Zulciak, Kurbiel

KKS: Żółtek - Tomaszewski, Lis, Arian, Grabowski, Gawlik, Stojczew, Ciesielski, Kostow, Balogun, Majewski

Bramki: Sanocki 5", 66", Zulciak 9", Tomczyk 73", Mielcarek 81", Rymar 83", Kołodziej 88"