Reklama
Reklama

Zmiana trasy autobusu nocnego 234

W nocy z sobotę na niedzielę zmieniona zostanie trasa autobusu nocnego 234. Zmiana trasy ma związek z trwającym remontem wiaduktu u zbiegu ulic Roosevelta, Pułaskiego, Libelta i Poznańskiej.

Trasa zostanie zmieniona w nocy z 23 na 24 kwietnia, a zmiany będą obowiązywały do 5 maja -Autobusy pojadą z ronda Kaponiera ulicami: Zwierzyniecką, Mickiewicza, Dąbrowskiego, mostem Teatralnym, Fredry, aleją Niepodległości i Nowowiejskiego do ulicy Pułaskiego, a następnie - trasą jak dotychczas. W czasie objazdu, dla linii nr 234 nieczynne będą przystanki: "Most Teatralny" na ul. Roosevelta (przy wjeździe na trasę PST) oraz "Wielkopolska" na ul. Pułaskiego, przed aleją Wielkopolską. Autobusy linii nr 234 zatrzymywać się będą na przystanku na moście Teatralnym, zamiast na ul. Roosevelta. Zamiast przystanku "Wielkopolska" autobusy obsługiwać będą pobliski przystanek "Nowowiejskiego" (na ul. Nowowiejskiego, w okolicy skrzyżowania z ul. Pułaskiego). Autobusy linii nr 234 zatrzymywać się będą także na przystanku "Urząd Wojewódzki" na alei Niepodległości - informuje ZTM i przeprasza za utrudnienia.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
50.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro