Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 1
Reklama

Sezon godowy w Starym ZOO rozpoczęty: czy w tym roku także czeka nas sex-afera?

red
piątek, 22.04.2016 r.
godz. 13.50
red | piątek, 22.04.2016 r., godz. 13.50
Sezon godowy w Starym ZOO rozpoczęty: czy w tym roku także czeka nas sex-afera?
fot. Bartek

Nasz czytelnik podczas wizyty w Starym Zoo w Poznaniu zaobserwował, oraz uwiecznił na zdjęciu parę kopulujących świnek wisajskich. Czy świnki podzielą losy osłów, bohaterów sex-afery poznańskiego ZOO?

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
11°C 1021 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1015 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

"Nie tylko osiołki się bawią w seks aferę ale wczorajszy spacer też przyniósł ciekawy widok" - napisał do nas czytelnik Bartek. "Ciekawym widokiem" dla naszego czytelnika była para kopulujących świnek wisajskich w Starym ZOO w Poznaniu. Miejsce to widać sprzyja zakochanym, bo właśnie tutaj przed dwoma laty radną Lidię Dudziak z PiS oburzył widok kopulujących na wybiegu osłów - Antoniny i Napoleona. A dokładniej widok oburzył spacerującą po ZOO matkę z dziećmi, a radna oburzenie to podzieliła. Radna Dudziak interweniowała wówczas u dyrektora ZOO. Uważała, że taki widok może gorszyć dzieci i poprosiła aby usunąć z widoku parę kopulujących zwierząt. Po interwencji radnej, osiołki rozdzielono. Jak mówi powiedzenie rozłąka czyni z miłością to, co ogień z wiatrem. "Nieobecność gasi małe uczucia, lecz rozpala wielkie, niczym wiatr, co gasi świeczkę, ale wznieca pożar" - pisał już francuski filozof François de La Rochefoucauld. Miał rację francuski filozof a i uczucie osiołków do małych widać nie należało, bo gdy tylko ZOO przyznało, że  rozdzielenie zwierząt było błędem i ponownie osiołki się spotkały, Antonina zaszła w ciążę. Z gorszącej radną PiS miłości zrodził się mały Tabu. Historia zakończyła się niestety tragicznie, Antoninę zmogła choroba i została uśpiona, mały Tabu zmarł, a Napoleon znalazł sobie nową partnerkę, nie okazując specjalnych oznak żałoby.

Czy tym razem radna Lidia Dudziak także będzie interweniowała w sprawie rozdzielenia kopulujących świnek? Zadaliśmy jej dziś to pytanie "niech pan nie żartuje, oczywiście, że nie".

Zatem niech żyje wolna miłość w Poznaniu!

Reklama