Reklama
Reklama

Termy Maltańskie zaczynają sezon: 30 kwietnia otworzą zewnętrzną plażę

fot. Termy Maltańskie / archiwum
fot. Termy Maltańskie / archiwum

Termy Maltańskie podsumowały I kwartał 2016 roku i chwalą się sukcesem. Pierwszy raz w ciągu 3 pierwszych miesięcy roku udało się bowiem osiągnąć zysk. Już 30 kwietnia pojawi się tu sezonowa atrakcja - plaża zewnętrzna. A niedawno otwarto największą siłownię w Polsce.

Termy Maltańskie podsumowały 1 kwartał 2016 roku i chwalą się dobrymi wynikami. - Frekwencja podczas trzech miesięcy nieznacznie wzrosła - wyjaśnia Łukasz Kubiak z Term Maltańskich. - W porównaniu do roku 2015 przychody wzrosły o około 5%. Pierwszy raz od momentu otwarcia spółka zanotowała zysk w pierwszym kwartale - dodaje.

Dla poznaniaków, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu mamy dobrą informację. Już 30 kwietnia otwarta zostanie plaża zewnętrzna przy obiekcie. - Po raz kolejny będzie ona poszerzona, a wraz z początkiem wakacji uruchomiona zostanie nowa atrakcja dla najmłodszych - wodny plac zabaw. Będzie więcej leżaków, więcej piasku, a dla osób lubiących aktywnie spędzać czas po raz kolejny uruchomiony zostanie wodny tor przeszkód - zachęca Kubiak.

Nowością w Termach będą akcje i happeningu przygotowywane we współpracy z fundacją Dar Szpiku. W planach są akcje promujące rejestrację się jako dawca szpiku. Będą gwiazdy, wystawy artystyczne i wiele innych atrakcji.

W Termach już działa największy fitness klub w Polsce. To miejsce, w którym można ćwiczyć przez 24 godziny na dobę, a wejście na teren odbywa się za pomocą odcisku palca.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
9.75 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro